עדיאל אמוראי

עדיאל אמוראי

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 01/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 01/11/1988

    סגן שר

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 20/10/1986

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים