רומן ברונפמן

רומן ברונפמן

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    קשיים תקציביים המונעים עליית יהודים מאתיופי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    השבת זכויות סוציאליות לעולים ממדינות מוצאם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/10/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-25/01/1999 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    מרצ-יחד והבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-15/06/2004 עד 27/07/2005

    יחד (ישראל חברתית דמוקרטית) והבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 15/06/2004

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-18/10/1999 עד 17/02/2003

    הבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 18/10/1999

    מחר-מפלגת חברה ורפורמות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 20/07/1999

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים