נסים אליעד (אמסלם)

נסים אליעד (אמסלם)

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 13/06/1977

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 21/01/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

  • הכנסת ה-6 מ-23/12/1968 עד 17/11/1969

    המפלגה הליברלית העצמאית

קוד המקור של הנתונים