סיף א-דין א-זועבי

סיף א-דין א-זועבי

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 13/02/1956

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 03/04/1979

    הרשימה הערבית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-08/06/1976 עד 13/06/1977

    הרשימה הערבית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-26/02/1974 עד 08/06/1976

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 26/02/1974

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 13/02/1956

    הרשימה הדמוקרטית לערביי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הרשימה הדמוקרטית לערביי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    דמוקרטית נצרת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים