שלמה בניזרי

שלמה בניזרי

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 27/04/2008

    ש"ס

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 27/04/2008

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 27/04/2008

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענייני חקיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-23/02/1993 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 03/11/1993

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 10/03/1993

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 28/01/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 23/05/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 11/07/2000

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1996 עד 06/07/1999

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים