עזרא איכילוב

עזרא איכילוב

ועדות

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 25/06/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים