דניאל יצחק לוי

דניאל יצחק לוי

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מפלגה דתית לאומית

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    ועדת השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    ועדת החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    ועדת הפנים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים