אהרן אוזן

אהרן אוזן

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    תנועה למסורת ישראל

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 13/09/1984

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 13/09/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/08/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/08/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-04/05/1982 עד 10/10/1983

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-04/05/1982 עד 10/10/1983

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 04/05/1982

    סגן שר

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/06/1977

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-20/03/1975 עד 20/06/1977

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 13/06/1977

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 15/12/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/11/1969

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/03/1969

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים