יהודה מאיר אברמוביץ

יהודה מאיר אברמוביץ

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-07/08/1971 עד 21/01/1974

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים