אורי אבנרי (אוסטרמן)

אורי אבנרי (אוסטרמן)

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-31/01/1979 עד 13/02/1981

    מחנה שלי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    העולם הזה - כוח חדש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    העולם הזה - כוח חדש

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים