בנימין אבניאל (גטשטיין)

בנימין אבניאל (גטשטיין)

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים