גנדי ריגר

גנדי ריגר

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ישראל בעליה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/03/2001 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/06/2000 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 31/10/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/06/2000

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים