דליה רבין-פילוסוף

דליה רבין-פילוסוף

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-21/08/2002 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 26/03/2001

    האתיקה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 26/03/2001

    האתיקה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/03/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/03/2001

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/05/2001 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-06/03/2001 עד 07/05/2001

    דרך חדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 06/03/2001

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 01/08/2002

    הביטחון

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים