איוב קרא

איוב קרא

סיעות

  • הכנסת ה-23 מ-25/12/2020 עד 06/04/2021

    הליכוד

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    הליכוד

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 26/06/2019

    שר

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 26/06/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-29/05/2017 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-23/01/2017 עד 30/04/2019

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2016 עד 20/01/2017

    סגן שר

  • הכנסת ה-20 מ-19/05/2015 עד 26/12/2016

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 05/02/2013

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים