שלמה בן-עמי

שלמה בן-עמי

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 11/08/2002

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-27/03/2001 עד 23/10/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-12/03/2001 עד 11/08/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-02/12/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 15/07/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-02/11/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-15/08/2000 עד 02/11/2000

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    שר

קוד המקור של הנתונים