אלכסנדר צינקר

אלכסנדר צינקר

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-29/11/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הבחירה הדמוקרטית

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-18/10/1999 עד 17/02/2003

    הבחירה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 18/10/1999

    מחר-מפלגת חברה ורפורמות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 20/07/1999

    ישראל בעליה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים