יוסף יצחק פריצקי

יוסף יצחק פריצקי

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 17/07/2000

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 18/08/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-18/05/2005 עד 17/04/2006

    "צל"ש - ציונות, ליברליות ושוויון"

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-18/05/2005 עד 17/04/2006

    "צל"ש - ציונות, ליברליות ושוויון"

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 18/05/2005

    שינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    שינוי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 13/07/2004

    התשתיות הלאומיות

    שר

קוד המקור של הנתונים