אליהו סויסה

אליהו סויסה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-03/06/2002 עד 27/02/2003

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/08/2001 עד 23/05/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 11/07/2000

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/09/1998 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-07/08/1996 עד 12/08/1997

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1996 עד 07/06/1999

    שר

קוד המקור של הנתונים