יצחק סבן

יצחק סבן

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2001 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/06/2001 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-16/11/1999 עד 26/06/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 11/07/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 08/11/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 20/07/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים