אוריאל סביר

אוריאל סביר

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 08/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 08/03/2001

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 29/11/1999

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 27/10/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 27/10/1999

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 08/03/2001

    דרך חדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 07/03/2001

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים