דני נוה

דני נוה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-22/08/2006 עד 27/02/2007

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 27/02/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/01/2000 עד 07/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 07/03/2001

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 01/02/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 27/02/2007

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 15/01/2006

    הבריאות

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 16/12/2002

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 16/12/2002

    ראש הממשלה

    שר

קוד המקור של הנתונים