רחמים מלול

רחמים מלול

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-04/07/2000 עד 17/02/2003

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 16/11/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים