עסאם מח`ול

עסאם מח`ול

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2006 עד 17/04/2006

    חד"ש - החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 07/02/2006

    חד"ש-תע"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    חד''ש

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים