יוסף (טומי) לפיד

יוסף (טומי) לפיד

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    הסיעה החילונית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    שינוי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/12/2004

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/12/2004

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

קוד המקור של הנתונים