אמנון ליפקין-שחק

אמנון ליפקין-שחק

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 08/03/2001

    דרך חדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 07/03/2001

    מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 07/03/2001

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-25/06/2000 עד 07/03/2001

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים