אביגדור ליברמן

אביגדור ליברמן

סיעות

  • הכנסת ה-23 מ-16/03/2020

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-20 מ-18/11/2018 עד 30/04/2019

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2016

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/03/2003

    איחוד לאומי

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    איחוד לאומי - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    ישראל ביתנו

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-30/05/2016 עד 18/11/2018

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 07/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-11/11/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/12/2006 עד 18/01/2008

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2006 עד 18/01/2008

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2006 עד 18/01/2008

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 06/06/2004

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 14/03/2002

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/03/2003

    איחוד לאומי

קוד המקור של הנתונים