חיים כץ

חיים כץ

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-16/07/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (מעמד האישה-עבודה) לדיון בהצ"ח למניעת הטרדה מינית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת עבודה-מעמד האישה לדיון בהצעות חוק הביטוח הלאומי (חישוב דמי לידה למבוטחת עצמאית)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-28/05/2014 עד 31/03/2015

    ו. משותפת עבודה-מעמד האישה לדיון בהצעות חוק הביטוח הלאומי (חישוב דמי לידה למבוטחת עצמאית)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 05/02/2013

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לפנסיה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/07/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לעניין תיקון התקנון האחיד

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 27/10/2009

    ועדת משנה לפנסיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/07/2009 עד 21/07/2009

    ועדת המשנה לעניין תיקון התקנון האחיד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    בנושא בעיה בתשלומי פנסיה בגופים שונים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    בנושא בעיה בתשלומי פנסיה בגופים שונים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/03/2007 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה החלטת הממשלה להפרטת המעונות הממשלתיים לאנשים עם פיגור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-09/01/2007 עד 13/11/2007

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/11/2006 עד 04/07/2007

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משותפת של חינוך וכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת של כספים וחינוך - הכוונה להפריט את המתנ"סים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/07/2005 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-10/11/1999 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-21/11/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

קוד המקור של הנתונים