מוחמד כנעאן

מוחמד כנעאן

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-19/02/2001 עד 17/02/2003

    המפלגה הלאומית הערבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 19/02/2001

    רע"ם

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים