אליעזר כהן

אליעזר כהן

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא זכויות נפגעי עבירה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא זכויות נפגעי עבירה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין צו הבזק

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין הפעלת כביש חוצה ישראל והמשך סלילת חלקיו הצפו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מאבק בתאונות הדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הצעת חוק החברות (תיקון מס' 2), התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין סמכויות הצנזור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/08/2005 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הצ"ח בימ"ש לעניינים מנהליים (תיקון מס' 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 27/07/2005

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/12/2003 עד 07/07/2004

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/11/2000 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 28/05/2002

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/05/2001 עד 28/05/2002

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-04/07/2000 עד 31/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/2000 עד 04/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 01/02/2006

    האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו מולדת-תקומה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/02/2003

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים