אחמד טיבי

אחמד טיבי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הרשימה המשותפת

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    רע"מ-תע"ל-מד"ע

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    רע"מ-תע"ל

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    רע"מ-תע"ל

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2006 עד 17/04/2006

    תע"ל - התנועה הערבית להתחדשות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 07/02/2006

    חד"ש-תע"ל

  • הכנסת ה-15 מ-21/12/1999 עד 17/02/2003

    תע"ל-התנועה הערבית להתחדשות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 21/12/1999

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-11/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהצעת חוק הרשויות המקומיות (בחירות) (תיקון - תשלום לחברי ועדות קלפי), התשע"ח-2018 (פ/5476/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצ"ח משק החשמל (תיקון מס' 16 והוראת שעה) (רפורמה במשק החשמל), התשע"ח-2018 (מ/1244)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המיוחדת להסדרת מעמדם של תלמידי ישיבות, ושילובם של בוגרי ישיבות בשירות צבאי, בשירות לאומי-אזרחי ובתעסוקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-20/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בפרק י"א (רשויות תחבורה מטרופולויניות), מתוך הצ"ח התוכנית הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2019), התשע"ח-2018 (מ/1196)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: "תעסוקת ערבים ושוויון חברתי"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/12/2017

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/07/2016

    הוועדה המיוחדת לצדק חלוקתי ולשוויון חברתי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/05/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/03/2012 עד 21/03/2012

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/12/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/12/2011 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-31/10/2011 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת עבודה-כנסת לדיון בהצ"ח שיוויון הזדמנויות בעבודה (תיקון-נציג אוכלוסיה ערבית בוועדה מייעצת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 25/07/2011

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 20/07/2009

    ועדת המשנה למגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 31/10/2011

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-08/03/2005 עד 21/03/2005

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 22/06/2005

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    משנה בנושא הסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 22/06/2005

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/02/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לנושא השאילתות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    רע"מ-תע"ל

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2006 עד 17/04/2006

    תע"ל - התנועה הערבית להתחדשות

  • הכנסת ה-15 מ-21/12/1999 עד 17/02/2003

    תע"ל-התנועה הערבית להתחדשות

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: "תעסוקת ערבים ושוויון חברתי"

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למגזר הערבי

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה למגזר הערבי

  • הכנסת ה-17 מ-19/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא קליטת עובדים ערבים בשירות הציבורי

קוד המקור של הנתונים