עופר חוגי

עופר חוגי

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-16/11/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/06/2001 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 26/06/2001

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 16/11/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 16/11/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 20/07/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2006 עד 17/04/2006

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים