מתן וילנאי

מתן וילנאי

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2011 עד 14/02/2012

    העצמאות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/01/2011

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה - מימד

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה - מימד - עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    עבודה - מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/11/1999

    ישראל אחת (2)

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-19/01/2011 עד 15/08/2012

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 19/01/2011

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    סגן שר

  • הכנסת ה-17 מ-02/07/2007 עד 24/02/2009

    סגן שר

  • הכנסת ה-16 מ-07/11/2005 עד 23/11/2005

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-28/08/2005 עד 07/11/2005

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 28/08/2005

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/1999 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 11/10/1999

    שר

קוד המקור של הנתונים