חיים דרוקמן

חיים דרוקמן

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מורשה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    מפלגה דתית לאומית

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים