אילן גילאון

אילן גילאון

סיעות

  • הכנסת ה-22 מ-03/10/2019 עד 16/03/2020

    המחנה הדמוקרטי

  • הכנסת ה-21 מ-30/04/2019 עד 03/10/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 30/04/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מרצ

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    התנועה החדשה מרצ

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015 עד 30/04/2019

    מרצ

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    התנועה החדשה מרצ

קוד המקור של הנתונים