בנימין (פואד) בן-אליעזר

בנימין (פואד) בן-אליעזר

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 14/12/2014

    העבודה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    העבודה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 21/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 22/10/1984

    יחד

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 14/12/2014

    ועדה משותפת (חוקה-חו"ב) לחוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 14/12/2014

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/02/2006 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/03/2003 עד 10/01/2005

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 01/03/2005

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 15/07/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-25/07/1989 עד 29/10/1990

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 08/11/1989

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-27/03/1985 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 19/01/2011

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 23/11/2005

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-15/08/2000 עד 11/10/2000

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/1999 עד 07/03/2001

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    שר

קוד המקור של הנתונים