רפאל אדרי

רפאל אדרי

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 10/10/1998

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-02/08/1995 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/11/1994

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-18/03/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 07/10/1991

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-07/03/1990 עד 15/03/1990

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 07/03/1990

    שר

קוד המקור של הנתונים