חוסניה ג`בארה

חוסניה ג`בארה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 10/11/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

קוד המקור של הנתונים