יצחק גאגולה

יצחק גאגולה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-16/11/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 20/07/1999

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים