זבולון אורלב

זבולון אורלב

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הבית היהודי - המפד"ל החדשה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי - מפד"ל

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    מפלגה דתית לאומית

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מפלגה דתית לאומית

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-23/03/2003 עד 11/11/2004

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-03/03/2003 עד 23/03/2003

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הבית היהודי - המפד"ל החדשה

  • הכנסת ה-16 מ-27/12/2004 עד 17/04/2006

    מפלגה דתית לאומית

קוד המקור של הנתונים