גד יעקבי

גד יעקבי

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-16/10/1990 עד 07/10/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 02/06/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    הכלכלה והתעשייה

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 20/06/1977

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים