נעמי בלומנטל

נעמי בלומנטל

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    ליכוד - צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    ליכוד - גשר - צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-08/04/2002 עד 01/01/2003

    סגנית שר

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2002 עד 08/04/2002

    סגנית שר

  • הכנסת ה-15 מ-13/03/2001 עד 14/03/2002

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים