יעקב יוסף

יעקב יוסף

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 13/01/1987

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים