יגאל ידין (סוקניק)

יגאל ידין (סוקניק)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 23/10/1978

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-10/03/1981 עד 20/07/1981

    סיעת יחיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-14/09/1978 עד 10/03/1981

    התנועה הדמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 14/09/1978

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-24/10/1978 עד 05/08/1981

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

קוד המקור של הנתונים