אסף יגורי

אסף יגורי

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-14/09/1978 עד 20/07/1981

    יעד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים