יוסי ביילין

יוסי ביילין

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/11/2008

    מרצ

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/11/1999

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 04/11/2008

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 04/11/2008

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 04/11/2008

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 04/11/2008

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 04/11/2008

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/11/2008

    הפנים והגנת הסביבה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/11/2008

    ועדת משנה לעניין בטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 04/11/2008

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-11/02/1992 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-15/10/1991 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-16/10/1990 עד 07/10/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/06/1990 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-04/05/2006

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-18/07/1995 עד 22/11/1995

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/07/1995

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-26/12/1988 עד 15/03/1990

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים