אהרן אבוחצירא

אהרן אבוחצירא

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    תמ"י

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    תמ"י

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-30/11/1988 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 04/05/1982

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 04/05/1982

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    שר

קוד המקור של הנתונים