אברהם יוסף שפירא

אברהם יוסף שפירא

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    יהדות התורה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    אגודת ישראל

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    אגודת ישראל

קוד המקור של הנתונים