יצחק שמיר

יצחק שמיר

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-26/11/1990 עד 13/07/1992

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 11/06/1990

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 07/03/1990

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 21/11/1988

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 19/10/1986

    ראש הממשלה

    מ"מ ראש הממשלה

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    ראש הממשלה

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 12/09/1984

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 15/09/1983

    החוץ

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-12/03/1980 עד 19/07/1981

    החוץ

    שר

קוד המקור של הנתונים