יעקב שמאי

יעקב שמאי

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-05/02/1985 עד 21/11/1988

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-27/03/1985 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים