דב שילנסקי

דב שילנסקי

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-10/11/1993 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 10/11/1993

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/08/1984

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    ראש הממשלה

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים